Spacer po Cygańskim Lesie- dziękujemy

W ramach  projektu Aktywny Senior XII odbył się drugi spacer  po Cygańskim Lesie z przewodnikiem beskidzkim.

Podczas spaceru uczestnicy poznali historię dawnych kortów tenisowych, które przez lata były ważnym miejscem rekreacji i spotkań mieszkańców miasta. Przewodnik opowiadał również o charakterystycznych budynkach znajdujących się na terenie Cygańskiego Lasu, przybliżając ich dawną funkcję, architekturę oraz związane z nimi ciekawostki historyczne.

Spotkanie było nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy o regionie, ale także do integracji uczestników, rozmów oraz wspólnego odkrywania mniej znanych historii związanych z tym wyjątkowym miejscem. Spacer przebiegł w serdecznej atmosferze i spotkał się z dużym zainteresowaniem seniorek..