SPOTKANIE Z TEREAPUTĄ ZAJĘCIOWYM

?Seniorze ? jak funkcjonować w grupie?? pod tym hasłem 17 października odbyło się kolejne spotkanie edukacyjne dla seniorów.

Podczas spotkania uczestnicy rozmawiali o emocjach ? jak je rozpoznawać, jak sobie z nimi radzić i jak wpływają na relacje z innymi ludźmi.

Dzięki temu, że zajęcia miały charakter warsztatowy ? uczestnicy chętnie wymieniali się swoimi doświadczeniami, a dzięki Pani terapeutce mogli wspólnie przeanalizować trudne sytuacje  oraz znaleźć sposób na budowanie dobrych relacji w grupie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i miło spędzony czas!