Zbiórka artykułów dla potrzebującej rodziny, która ucierpiała w pożarze!

Drodzy Sympatycy Fundacji!

Mamy dla Was ważna informację.

W dniu 08.04. 5-cio osobowa Rodzina w wyniku pożaru utraciła cały dorobek życia. Fundacja Aktywności Społecznej wraz z Hipermarketem Bi1 przeprowadza akcję zbiórki niezbędnych przedmiotów do posprzątania pogorzeliska.

Artykuły zbierane są do uprzednio przygotowanych koszy znajdujących się w hipermarkecie Bi1, Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20

Potrzebne są:

• środki higieniczne
  • środki czystości (rękawiczki, worki na śmieci, proszki, płyny, szczotki itp.)
  • żywność z długim terminem ważności
  • pojemniki plastikowe do przechowywania
  • zabawki dla 2-letniej dziewczynki i 6-letniego chłopca (książki, kredki, pluszaki itp.)

Rodzina potrzebuje również sprawnych sprzętów takich jak: odkurzacz, pralka czy lodówka. Właściwie potrzebne jest wszystko z wyłączeniem odzieży (której potrzebujący zebrali już wystarczająco dużo) oraz mebli, których w tym momencie nie ma gdzie przechowywać.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy🥰😇