Szczegółowe informacje o projekcie ,,Aktywny Senior X" znajdą państwo w zakładce Projekty

AKTYWNY SENIOR X

Kontynuując działania Fundacji na rzecz seniorów z Bielska-Białej, rozpoczynamy w kwietniu nowy projekt Aktywny Senior X. Wciąż modyfikujemy i rozbudowujemy nasz program, aby zapewnić naszym podopiecznym jak najciekawszą ofertę zajęć.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, a wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie prosimy o kontakt w siedzibie Fundacji.

Przekaż 1,5% Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany

Apelujemy!

Przekaż 1,5% swojego podatku Fundacji. To m.in. dzięki tym środkom  możemy nieść wsparcie samotnym, starszym osobom i działać na poprawę ich życia; dawać poczucie bycia potrzebnym, tak ważne w jesieni życia. Możemy również wpływać na jakość życia pozostałych grup społecznych organizując dla nich odpowiednie zajęcia. Wart podkreślenia jest fakt iż wszystkie środki zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby mieszkańców osiedla Złote Łany.

Każda wpłacona przez Państwa kwota jest potrzebna i będzie wsparciem dla naszych Podopiecznych.

Przekaż nam 1,5% podatku wykorzystamy go w 100%.
Nr konta: PKO Bank Polski SA 66 1020 1390 0000 6102 0155 9947

UWAGA! ZMIANA!

W tym roku – ze względu na braki kadrowe – nie możemy zaoferować rozliczenia PIT-ów.

Zachęcamy jednak, abyście Państwo nadal podejmowali tę inicjatywę, a także spróbowali ją jeszcze szerzej rozpropagować.

 

 

 

 

ŚPIEWAJ I GOTUJ – relacja z imprezy

Dzisiaj odbyła się kolejna impreza z cyklu ŚPIEWAJ I GOTUJ. Mimo upalnej pogody seniorzy licznie zgromadzili się pod naszymi namiotami, a ich śpiew przy dźwiękach akordeonu rozbrzmiewał na całą okolicę.

Na imprezie pojawiła się  pani Maja Rózga, która prowadzi w Fundacji warsztaty ekologiczne i zawsze ciekawie opowiada o tym, jak mądrze korzystać z zasobów natury. Pani Maja wraz z naszymi seniorkami przygotowała pyszną sałatkę warzywną, którą zajadali się goście, zanim na stołach pojawiło się danie główne – zapiekana cukinia z farszem.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie!

 

 

Podsumowanie tygodnia 8-12.07

Upały w ostatnich dniach były wyjątkowo męczące, ale nie zraziły seniorów do udziału w naszych zajęciach. We wtorek z Fundacji dobywał się wesoły śpiew przy dźwiękach akordeonu, w środę Pracownia na Złotych tworzyła urocze rękodzieła, w czwartek odbyły się warsztaty ekologiczne, a w piątek – zajęcia z cyklu Głowa nie idzie na emeryturę.

W tym tygodniu zaprezentowaliśmy również film promocyjny, pokazujący codzienne życie Fundacji. Co więcej, w czwartek ukazał się artykuł na nasz temat w Kronice Beskidzkiej.

Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony tydzień!

Podsumowanie tygodnia 1-5.07

Początek lipca przyniósł nam krótki odpoczynek od upałów, więc seniorzy chętnie i licznie gromadzili się na naszych zajęciach. Czas mijał im na rozmowach przy kawie czy robótkach ręcznych, ćwiczeniach fizycznych oraz zabawach aktywizujących umysł.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wszystkim udanego weekendu!