Kategoria: Zbiórki żywności

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA- Dziękujemy!

W ramach Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Fundację  Aktywności Społecznej i Spółdzielnię Mieszkaniową Złote Łany zebrano ok. 900 kg różnorodnych artykułów spożywczych. Zbiórkę realizowano w osiedlowych placówkach: Netto, przy ul. Jutrzenki 12 i Lewiatanie przy ul. Żywieckiej 95. Bardzo zaangażowanymi wolontariuszami byli, jak zawsze, uczniowie VIII L.O. im. Hanny Chrzanowskiej. Zachęcając do udziału w zbiórce, sprawili iż wielu kupujących dorzucało się do tego co już było w koszu. Artykuły pierwszej potrzeby, ale też te o świątecznym charakterze pozwolą na przygotowanie ok. 150 paczek, które  przekażemy najbardziej potrzebującym seniorom z osiedla Złote Łany.

Dziękując wszystkim biorącym udział w akcji, chcielibyśmy  szczególnie podkreślić rolę pracowników sklepów, którzy przez cały czas trwania zbiórki  bardzo nas wspierali, bez ich pomocy  trudno byłoby  przeprowadzić tę akcję.

Szczególne podziękowania, wyrazy uznania i wdzięczności, Fundacja i Spółdzielnia, chce przekazać  lokalnej społeczności, która pokazała, że można naprawdę pomagać innym.

WAKACYJNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Lato to czas odpoczynku, ale też okres, w którym wielu z naszych podopiecznych potrzebuje dodatkowego wsparcia. Dlatego ruszamy z wakacyjną zbiórką żywności i zachęcamy Was do dołączenia! Dzięki współpracy ze sklepami Netto, przy ul. Jutrzenki oraz Kaufland, przy ul. Warszawskiej, za kasami zostaną ustawione specjalne kosze oznaczone plakatami informującymi o celu akcji.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą inicjatywę ? wystarczy wrzucić do kosza produkty z dłuższym terminem przydatności. Każdy nawet najmniejszy gest ma ogromne znaczenie i wspiera tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

 

 

ZA NAMI DRUGA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W GEMINI

Podczas ostatniej Świątecznej Zbiórki Żywności w hipermarkecie bi1, która miała miejsce 6 i 7 grudnia, udało nam się zebrać 522 kg żywności dla starszych i samotnych mieszkańców osiedla Złote Łany.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim darczyńcom!

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie dyrekcji i personelowi hipermarketu bi1 oraz dyrekcji Gemini Park Bielsko-Biała! Nieoceniona była również pomoc uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr 8 w Bielsku-Białej – dziękujemy Wam!

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – 6-7.12.2024

Zapraszamy na Świąteczną Zbiórkę Żywności, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w hipermarkecie bi1 w Gemini Park Bielsko-Biała przy ul. Leszczyńskiej 20.

Zbieramy przede wszystkim artykuły o długim terminie ważności, takie jak: olej, cukier, słodycze, bakalie, dżem, konserwy. Wszystkie produkty zostaną przekazane ubogim i samotnym seniorom z osiedla Złote Łany. Możemy wspólnie sprawić, aby zbliżające się święta były dla nich czasem nadziei i spokoju.

Zapraszamy 6 grudnia (piątek) w godz. 13.00?18.00 i 7 grudnia (sobota) w godz. 9.00?18.00.

ZRÓB ZAKUPY I POMÓŻ INNYM!