Dzień Seniora na Złotych

16 listopada b.r. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Złote Łany” i Rodzinnymi Ogródkami Działkowymi „Złote Łany” zaprosiła uczestników zajęć odbywających się w Centrum Informacji i Pomocy Dla Ciebie na uroczyste świętowanie Dnia Seniora.

Dla Seniorek i Seniorów przygotowano bardzo bogaty program artystyczny: występ wokalistki Olgi, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka, pokaz pięknych kreacji przygotowanych przez Panie, a właściwie pokaz mody, wspólne zabawy taneczne i konkursy, wesołe zdjęcia prosto z Fotobudki oraz wspólny śpiew przy wtórze akordeonu.

Uśmiech na twarzach naszych Pań i Panów nie znikał przez cały czas trwania imprezy, wspaniały klimat tworzyła  pięknie udekorowana sala i stoły, na których podawano pyszny poczęstunek.
Wszyscy Seniorzy otrzymali dyplomy z życzeniami i upominki-piękne kubki na chłodne zimowe dni.

Za pomoc w obsłudze tej uroczystości  serdecznie dziękujemy uczniom ze Szkoły Branżowej I Stopnia z Zespołu Szkół im. Gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-Białej .
Za wzruszający  występ artystyczny serdecznie dziękujemy Oldze z Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka w Bielsku-Białej.

Wszystkim Seniorom życzymy długich lat w zdrowiu i radości!