Fundacja na „Dniach seniora w Bielsku-Białej”

Tegoroczne „Dni Seniora w Bielsku-Białej” rozpoczęły się 30 września o godz. 17.00 koncertem inauguracyjnym w Bielskim Centrum Kultury.  W dniu 1 października w godz. od 10:00 do 15:00 w Parku Juliusza Słowackiego odbyła się impreza plenerowa z udziałem organizacji działających na rzecz seniorów. Nie mogło na niej zabraknąć naszej Fundacji, w której od lat organizowane są warsztaty grup twórczych. Podczas imprezy zaprezentowała się grupa teatralna i grupa muzyczna. Wykonano utwory znane i lubiane  takie jakie:  Marianna, Zagraj mi piękny Cyganie, Mały, biały domek, Casablanka, Kotek, Cyganeria.

Nasza animatorka zorganizowała również warsztaty filcowania. Seniorki mogły uszyć kolorowy breloczek z filcu, woreczek z firanki na zakupy lub wyhaftować sobie worek lniany na chleb. Warsztaty cieszyły się jak zwykle dużym zainteresowaniem.