Konkurs promocji województwa śląskiego „Marka-Śląskie’ – nominacja do nagrody

Z ogromną dumą informujemy, że Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany została nominowana do nagrody „Marka-Śląskie” w kategori Organizacje pozarządowe.

Nagroda jest podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego i ma charakter honorowy. Nominowani i laureaci nie otrzymują z tego tytułu jakichkolwiek gratyfikacji finansowych.

Prosimy o głos na Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany:

http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/fundacja-aktywnosci-spolecznej-zlote-lany,40079,1701703,t,id,kid.html

We współczesnym świecie pojęcia „wizerunek” i „marka” są niezwykle istotne przy promocji kraju czy regionu. W 2006 roku Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wraz z „Dziennikiem Zachodnim” i Polskim Radiem Katowice zainicjowała powołanie honorowego wyróżnienia pod nazwą „Marka-Śląskie”, które w 2009 roku zostało wpisane w Strategię Rozwoju Województwa Śląskiego jako stały element promocji. Do grona współorganizatorów konkursu, dołączył Marszałek Województwa Śląskiego oraz czołowe media naszego regionu: TVP Katowice, Polskie Radio Katowice i „Dziennik Zachodni”. Wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji tu pracujących. Pokazuje zmiany dokonujące się w województwie, podkreśla to, co o Śląsku powinna wiedzieć Polska, Europa i świat. Już drugi raz Czytelnicy „Dziennika Zachodniego” przyznają tytuł Ambasador Marka-Śląskie. Spośród wszystkich firm, instytucji i osób zgłoszonych do konkursu Marka-Śląskie, wspólnie wybierzemy Ambasadora. Głosowanie będzie trwać od 28 lipca do 25 sierpnia, do godz. 20.59.Laureat otrzyma Statuetkę Ambasador Marka-Śląskie 2 września podczas Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

Źródło:www.dziennikzachodni.pl

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/a/konkurs-markaslaskie-2017-wybieramy-ambasadora,12306939/