NA NAMI SPOTKANIE WIELKANOCNE

We wtorek 26 marca odbyło się nasze coroczne spotkanie wielkanocne. Zaproszeni przez Fundację i Wspólnotę Mieszkaniową „Złote Łany” goście w radosnej atmosferze zasiedli do stołów, gdzie czekał na nich, przygotowany specjalnie na tę okazję, świąteczny poczęstunek. Życzenia wszystkim zebranym złożyła Prezes naszej Fundacji, Joanna Edelman wraz z Teresą Jasińską – Przewodniczącą Rady Fundacji oraz ks. Stanisławem Wójcikiem – Proboszczem Parafii p.w. św. Józefa na Złotych Łanach. Do życzeń dołączył także dr Klaudiusz Komor, który od lutego prowadzi z naszymi podopiecznymi spotkania edukacyjne w ramach akcji Bądź zdrów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i stworzenie tej radosnej wielkanocnej atmosfery. Jeszcze raz życzymy, aby nadchodzące Święta napełniły Wasze serca radością i nadzieją, która pozwoli przezwyciężyć wszystkie trudności!