Piknik Organizacji Pozarządowych

W sobotę 12.11.2016 nasza Fundacja uczestniczyła w Pikniku Organizacji Pozarządowych
w Gemini Park Bielsko-Biała. Na przygotowanym przez nas stoisku można było podziwiać rękodzieła przygotowane przez Panie uczestniczące w zajęciach koła „Świat Robótek Ręcznych”.  Na odwiedzających stoisko czekał poczęstunek w postaci mandarynek i czekoladek. Stoisko Fundacji cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających Gemini Park w tym dniu. Mieliśmy również okazję zaprezentowania się na scenie, gdzie seniorki z koła muzyczno-teatralnego zaśpiewały kilka znanych piosenek przy akompaniamencie akordeonu. W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego dnia, szczególnie wolontariuszkom z VIII Liceum Ogólnokształcącego, którzy zachęcali do podjęcia wolontariatu na rzecz podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.