Piknik Rodzinny – relacja

Piknik Rodzinny na Złotych Łanach zakończył się pełnym sukcesem!
Z wielką satysfakcją odnotowaliśmy dużą frekwencję, zarówno w części przedpołudniowej,
organizowanej przede wszystkim dla dzieci, jak i w spotkaniu dla seniorów w świetlicy ogródków działkowych oraz po południu, kiedy to przez cztery godzinny grał znakomity zespół Kamuflaż.
Stare, dobre rockowe melodie przeplatane konkursami rodzinnymi z atrakcyjnymi nagrodami, cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Nie tylko słuchano, ale też chętnie tańczono.
Spółdzielcze Centrum Kultury „Best” dla dzieci zorganizowało gry, zabawy, konkursy, warsztaty taneczne, warsztaty muzyczne oraz prezentację różnych talentów „Mam Talent”.
Dla seniorów w świetlicy ogródków działkowych odbyło się spotkanie integracyjne , w którym wzięło udział ok. 70 osób. Seniorzy spędzili czas przy poczęstunku i wspólnym śpiewie znanych i lubianych piosenek, z akompaniamentem akordeonu.
Ponadto podczas trwania Pikniku była możliwość zaszczepienia się na Covid-19, jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson,  z czego skorzystało ponad 40 osób.
Piknik to przyjemność nie tylko dla ducha ale i dla ciała. Podczas imprezy uczestnicy mieli do dyspozycji świetnie zaopatrzony bufet zorganizowany przez Restaurację „Pod Kuźnią” z Wilkowic, która również przygotowała poczęstunek – znakomitą grochówkę.
Dużym powodzeniem cieszył się Kiermasz Rzeczy Pięknych i Niezbędnych zorganizowany przez KOTełkową Drużynę, na rzecz bezdomnych kotów.
Piknik zakończył spektakularny pokaz ognia w wykonaniu Teatru Ognia Tesserakt.

Imprezę pod mecenatem AQUA Bielsko-Biała zorganizowała Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany”
Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany, Spółdzielcze Centrum Kultury Best, Rodzinne Ogródki Działkowe „Złote Łany”.