Podsumowanie zbiórki „Podziel się posiłkiem”

Z prawdziwą przyjemnością chcemy Państwa poinformować, iż w trakcie zbiórki „Podziel się posiłkiem” (3 i 4 października) Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany oraz Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany w partnerstwie ze Śląskim Bankiem Żywności zebrały w Hipermarkecie Real przy ul. Leszczyńskiej 20, sklepie Biedronka przy ul. Żywieckiej 115 oraz w supermarkecie Tesco przy ul. Jutrzenki 12 ponad 2400 kg żywności. Jednocześnie zbiórka w Hipermarkecie Real może się poszczycić najlepszym wynikiem ze wszystkich placówek handlowych w całym woj. śląskim.

Tak dobre wyniki tegorocznej akcji „Podziel się posiłkiem” są efektem wyjątkowej życzliwości klientów sklepów, hojnie wspomagających ubogie dzieci, bardzo dobrej współpracy z dyrekcjami i wszystkimi pracownikami, a przede wszystkim dzięki pracy niezawodnych wolontariuszy z LO nr 8 im. H. Chrzanowskiej, LO im. M. Kopernika, LO  im. A. Asnyka oraz z Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

Zebrane artykuły spożywcze, po przesortowaniu trafią do rodzin z dziećmi, wytypowanymi przez szkoły i przedszkola z osiedla Złote Lany.

Serdecznie dziękujemy!