Projekt „Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku-Białej”- Eko-Fani-Mikstury z natury

Pierwsze oficjalne spotkanie miłośników domowych mikstur, Eko Fani : mikstury z natury,
przebiegało pod hasłem „Soda oczyszczona i jej wspaniałe właściwości”.

Uczestnicy warsztatów przygotowali trzy fantastyczne mieszanki z sodą i olejkami eterycznymi :
proszek do czyszczenia zlewu kuchennego, proszek do czyszczenia umywalki w łazience (w trzech wersjach – różany, lawendowy i nagietkowy), środek odświeżający do kosza na śmieci.
Wszystkie mieszanki świetnie sprawdzają się w domowych porządkach a do tego pięknie i naturalnie pachną !

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej
w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.