Prosimy o fanty!

W ostatnią niedzielę czerwca odbędzie się na Złotych Łanach kolejny XI Piknik „Bądź zdrów” organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Złote Łany”  i Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany. Jest to impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców, propagująca zdrowy tryb życia.

W trakcie Pikniku odbędzie się tradycyjna zbiórka publiczna na cele statutowe Fundacji , w której ofiarodawcy otrzymują drobne upominki, gadżety. W związku z tym chętnie przyjmiemy na te cele rozmaite przedmioty w dobrym stanie, które mogą służyć jako upominki w trakcie Pikniku.

W ubiegłych latach dostawaliśmy od Państwa np. książki, ozdoby, biżuterię, bibeloty, przydatne gadżety. Zapraszamy do siedziby Centrum przy ul. Jutrzenki 22 (wejście przy windzie do Spółdzielni , od strony garaży).

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!