SPOTKANIE Z KARDIOLOGIEM – „Prawidłowe żywienie w zapobieganiu chorobom serca”

Drodzy mieszkańcy Bielska-Białej!
Wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Złote Łany”, Fundacją Aktywności Społecznej Złote Łany oraz  Spółdzielczym Centrum Kultury „BEST” rozpoczynamy nowy cykl spotkań pod hasłem Bądź Zdrów. W ich trakcie postaram się w sposób prosty i zrozumiały przekazać Wam najważniejsze informacje związane z profilaktyką, rozpoznawaniem i leczeniem chorób serca. Będę się starał również odpowiedzieć na Wasze pytania. Kolejne spotkania będą się odbywać na przemian w siedzibie Fundacji oraz w Klubie BEST a o tematyce i terminach będziemy na bieżąco informować. Pamiętajcie! Wasze zdrowie jest w dużej mierze w Waszych rękach i możecie dużo dobrego dla niego zrobić. Serdecznie zapraszam na kolejne spotkania akcji Bądź Zdrów – pierwsze już 13 lutego.
dr n.med. Klaudiusz Komor
specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog