Światowy Dzień Seniora – 14 listopada

14 listopada – Światowy Dzień Seniora

W dniu wczorajszym (14.11.2023r.) mieliśmy okazję obchodzić Światowy Dzień Seniora.

Zaprzyjaźnione z nami Panie rozpoczęły swój dzień od metamorfozy fryzur, które wykonały i zaprezentowały uczennice 5 klasy Technikum Fryzjerskiego z Zespołu Szkół im. gen. Stanisława Sosabowskiego pod nadzorem Pani Małgorzaty Walczak-Pastuszki. Dzięki niezwykłym stylizacjom fryzur, nasze Seniorki mogły ponownie poczuć się pięknie i młodo.
Za miłą atmosferę i znakomite fryzury bardzo dziękujemy!

       

 

Kolejną atrakcją jaką zorganizowano w ramach Dnia Seniora było spotkanie w Fundacji połączone z życzeniami i drobnymi upominkami, obiadem i słodkim poczęstunkiem. Nie zabrakło również ciekawych atrakcji.
Podczas tego wydarzenia Seniorom czas umilał występ wokalistki Magdy, uczennicy LO im. A. Asnyka, która zaprezentowała swój repertuar. Piękny głos, niesamowita barwa, niezwykły występ.

 

Końcową atrakcją był występ zdolnego iluzjonisty, Pana Dawida Jasińskiego. Przy śmiechu, dobrej zabawie i interakcji Seniorzy mogli poznać niezapomniane sztuczki.

Dzień Seniora przebiegł w bardzo dobrej atmosferze, gdzie wszyscy mogli ponownie spotkać się we  wspólnym gronie i spędzić miło czas, a co najważniejsze uśmiech na twarzy Seniorów nie znikał.

 

Dziękujemy za niezapomniane spotkanie!