Szał wyprzedaży garażowych na Złotych Łanach!

wyprzedazgarazowazlotelany

26 kwietnia 2015 r. odbyła się pierwsza na Złotych Łanach Wyprzedaż Garażowa, zorganizowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Złote Łany” i Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany. Na stanowiskach można było kupić przeróżne przedmioty: ubrania, buty, biżuterię, zabawki, książki…- każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wyprzedaż Garażowa na Złotych Łanach była również okazją,
aby rozpocząć tak bardzo nielubiane i zawsze odkładane w czasie wiosenne porządki. Perspektywa pozbycia się w krótkim czasie niepotrzebnych już rzeczy i to w dodatku z możliwością drobnego zarobku, z pewnością działała motywująco! Wyprzedaż garażowa to nie tylko sposób na pozbycie
się  tego, co przestało być przydatne, ale też na poznanie nowych osób.

Na kolejną Wyprzedaż Garażową na Złotych Łanach zapraszamy 31 maja (niedziela) w godzinach 10:00 – 13:00, na teren Centrum Handlowo- Usługowego przy ul. Jutrzenki (pomiędzy Spółdzielczym Centrum Kultury „Best” a remontowaną częścią pawilonu: od nr 18 do nr 22).

W wyprzedaży wziąć udział może prawie każdy zainteresowany – nie jest to jednak wydarzenie adresowane do firm i osób zajmujących się sprzedażą zawodowo.

Należy pamiętać, że sprzedaż rzeczy starszych niż pół roku nie jest źródłem przychodu w podatku dochodowym od osób fizycznych, jednak jeśli wartość rynkowa takiego przedmiotu przekracza 1000 zł, to nabywca będzie musiał zapłacić podatek od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2 proc. wartości rynkowej nabywanej rzeczy.

UWAGA! W okresie letnim: czerwiec, lipiec, sierpień organizowane będą wyprzedaże garażowe
na tym samym terenie, zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 33 499 08 06 lub bezpośrednio w Biurze Centrum Informacji i Pomocy „Dla Ciebie”.

Źródło:http://www.bb365.info/szal-wyprzedazy-garazowych-na-zlotych-lanach,wydarzenia,inne_wydarzenia,12442,,2015-05-31  29.05.2015