Wyróżnienie „Marka-Śląskie” 2017

W dniu 2 września 2017 roku, podczas uroczystej gali w Gliwicach rozstrzygnięto tegoroczny konkurs „Marka-Śląskie”.

Z wielką dumą informujemy Państwa, że Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany, założona przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Złote Łany” zdobyła Wyróżnienie  „Marka-Śląskie” 2017 w kategorii Organizacje pozarządowe.

Wyróżnienie w tej rangi konkursie jest bardzo cenne, ponieważ oznacza uznanie Fundacji za jedną z wizytówek naszego Regionu – Śląska.

Wyróżnienie to jest symbolem jakości, solidności organizacji i formą uznania dla osób w niej pracujących.

We współczesnym świecie pojęcia „wizerunek” i „marka” są niezwykle istotne przy promocji kraju czy regionu. W 2006 roku Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wraz
z „Dziennikiem Zachodnim” i Polskim Radiem Katowice zainicjowała powołanie honorowego wyróżnienia pod nazwą „Marka-Śląskie”, które w 2009 roku zostało wpisane w Strategię Rozwoju Województwa Śląskiego jako stały element promocji. Do grona współorganizatorów konkursu, dołączył Marszałek Województwa Śląskiego oraz czołowe media naszego regionu: TVP Katowice, Polskie Radio Katowice i „Dziennik Zachodni”.

W imieniu Fundacji nagrodę odebrała Ewa Lorencik, pracownica Fundacji.