Zakończenie roku wolontariackiego

16 czerwca 2016 r. miało miejsce zakończenie roku wolontariackiego, które tradycyjnie odbyło się w Straconce Leśniczówce. Uczestniczyli w nim Wolontariusze współpracujący z Fundacją Aktywności Społecznej Złote Łany. Na spotkaniu zostały im wręczone certyfikaty potwierdzające wykonywania obowiązków wolontarystycznych. Podziękowano im również za wyjątkowe zaangażowanie w pomoc podopiecznym naszej Fundacji.

Na spotkaniu wszyscy obecni mogli w miłej atmosferze porozmawiać na różne tematy jak i posilić się pyszną pizzą i ciastem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za kolejny rok pracy w naszej Fundacji. Dziękujemy, za dzieleniem się swoim czasem oraz niesienie bezinteresownej pomocy innym osobom.