Zintegrowana animacja społeczna – Klub Wolontariusza w lipcu

W lipcu trzykrotnie odbyły się spotkania w ramach Klubu Wolontariusza. Przypominamy, że prowadzimy nabór do wolontariatu na kolejny rok. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie. Podstawowe zasady: pomagać można systematycznie lub akcyjnie.  Potrzebujemy wolontariuszy do pomocy przy podopiecznych (ok. 2 godz. w tygodniu) oraz do pomocy przy naszych działaniach tj. zbiórkach żywności, prowadzenie warsztatów animacyjnych, rozwożenia żywności itp.

W lipcu Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany została nominowana przez Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej do wsparcia zbiórki finansowej na rzecz 7-miesięcznej Sandry, chorującej na ciężką chorobę – SMA typu 1. Bez najdroższego leku świata nie uda się pomóc Sandrze. Zbiórka zwalnia, a czasu jest coraz mniej. Dlatego nie wahałyśmy się ani chwili i przyjęłyśmy wezwanie.

pompujemy

#gaszynchallengesandraFundacja Aktywności Społecznej Złote Łany została nominowana przez Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej do wsparcia zbiórki finansowej na rzecz 7-miesięcznej Sandry, chorującej na ciężką chorobę – SMA typu 1. Bez najdroższego leku świata nie uda się pomóc Sandrze. Zbiórka zwalnia, a czasu jest coraz mniej. Dlatego nie wahałyśmy się ani chwili i przyjęłyśmy wezwanie.Seniorki z osiedla Złote Łany i pracownicy Fundacji robią pompki dla Sandry ! To jest warte zobaczenia !Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia akcji. Nie trzeba pompować – ale pomóc warto.Do udziału w akcji zapraszamy i nominujemy :1. Radnego Maksa Prygę (Maks Pryga)– bo na niego zawsze można liczyć :)2. Nieformalną grupę Zupa za Ratuszem (na ręce Magdy Buczak @Magdalena Buczak)- bo nie takim wyzwaniom dają radę :)3. Teatr Ognia Tesserakt – bo mają moc! ;)Tu link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra

Opublikowany przez Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany Środa, 15 lipca 2020

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”