Zintegrowana animacja społeczna – Klub Wolontariusza w październiku

W ramach projektu „Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku- Białej ” w październiku w Osiedlowym Klubie Wolontariusza odbyły się 3 spotkania.

Wolontariusze działający w ramach wolontariatu do zadań specjalnych spotkają się w wybraną środę w miesiącu na warsztatach, a wolontariusze realizujący wolontariat opiekuńczy spotykają się w wybrane czwartki, gdzie mogą liczyć na wsparcie specjalistów i rozmawiać o bieżących problemach.

Przypominamy, że poszukujemy nowych wolontariuszy dla naszych podopiecznych. Nasz stały wolontariat wymaga dyspozycyjności 2 godziny w tygodniu. Na naszym profilu facebookowym zamieszczamy aktualne informacje na temat naszych podopiecznych – zapraszamy do polubienia naszego profilu.

Wolontariat akcyjny: zbiórka żywności na rzecz osób starszych.

Wszystkie szczegóły można otrzymać w naszym biurze. Zapraszamy.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.