„Zintegrowana Animacja Społeczna”-„Śpiewaj i gotuj razem z nami” – impreza plenerowa w sierpniu

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany w dniu 20 sierpnia ponownie zaprosiła seniorów z osiedla Złote Łany na imprezę plenerową z cyklu „Śpiewaj i gotuj razem z nami”. Celem spotkania była wspólna zabawa, integracja mieszkańców oraz promocja kuchni regionalnej.

Tym razem serwowana była kaszanka z kapustą przygotowana na grillu przez kucharzy z restauracji „Po świecie kuchni”. Kucharz opowiadał zabawne anegdoty na temat tego niewyszukanego ale pysznego dania.

Impreza odbyła się na placu Kameleon obok Tesco. Uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali i tańczyli.
Na specjalnym stoisku odbyły się również warsztaty aktywizacji manualnej, na których uczestnicy mogli nauczyć się jak zrobić wstążeczkowe kwiatki i sznurkowe breloczki.

Na ostatnią w tym roku imprezę z tego cyklu zapraszamy seniorów w dniu 3 września, również na plac Kameleon koło Tesco.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.