Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej – Śpiewaj i gotuj razem z nami

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany w dniu 20 maja zorganizowała pierwszą w tym roku imprezę plenerową z cyklu „Śpiewaj i gotuj razem z nami”. Celem spotkania była wspólna zabawa, integracja mieszkańców oraz promocja kuchni regionalnej.

Tym razem kucharze z restauracji „Po świecie kuchni”serwowali karminadle z ciapkapustą.

Kucharz przygotowywał danie na miejscu i opowiadał zabawne anegdoty na temat tego śląskiego dania.

Impreza odbyła się na placu Kameleon obok Tesco. Uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali i tańczyli.

Na kolejną  imprezę z  cyklu „Śpiewaj i gotuj” zapraszamy seniorów w dniu 8 lipca  również na plac Kameleon koło Tesco.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.