Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku Białej- wolontariat

Klub Wolontariusza na Złotych Łanach od początku roku wziął się ostro do pracy. Spotykamy się z osobami – nowymi kandydatami na wolontariuszy oraz z osobami, które potrzebują pomocy.

W lutym odbyły się konsultacje z psychologiem w ramach, którego został wygłoszony wykład na temat dialogu międzypokoleniowego.

Więcej informacji na temat wolontariatu można znaleźć na naszym facebookowym profilu.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.