Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej – zajęcia taneczne

W marcu odbyły się kolejne cztery zajęcia taneczne dla seniorek z osiedla Złote Łany

Na naszych zajęciach  seniorki uczą się podstawowych kroków tanecznych, tańców integracyjnych  w kręgu.
W marcu uczestniczki kontynuowały naukę rumby, mambo oraz układów choreograficznych do muzyki pop. Na kolejnych zajęciach uczestniczki zapoznały się ze specyfiką tańców integracyjnych tj. walczyk lubelski, owczareczek, zorba.

Bardzo ważną część zajęć stanowią ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe przy dźwiękach natury.

Nauka kroków i układów tanecznych ma być przede wszystkim dobrą zabawą i okazją do nawiązania nowych znajomości.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego  na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.