Zintegrowana animacja społeczna – zajęcia fitness w kwietniu

W kwietniu Fundacja Aktywności Społecznej ”Złote Łany” zorganizowała pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu: „Zajęcia fitness na ścieżce zdrowia”.
Z uwagi na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej, zajęcia odbywają się w trybie zdalnym. Uczestniczki w większości nie mają możliwości wykorzystać do tego celu połączeń popularnych komunikatorów, typu WhatsApp czy Messenger itp., dlatego zastosowaliśmy różne formuły zajęć – od połączenia wideo do konsultacji telefonicznych. Uczestniczkom wypożyczono maty do ćwiczeń i przygotowano indywidualne dzienniczki aktywności oraz instrukcję prawidłowego wykonywania ćwiczeń.
Propozycja zajęć, nawet zdalnych, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczestniczek, ponieważ przymusowa izolacja pogłębiła problemy z ruchomością , nasilające się zwykle z wiekiem. Pamiętajmy – jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…

Zdjęcie archiwalneZdjęcie archiwalne 2019

Zapraszamy na kolejne zajęcia fitness 9 i 23 maja.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.