Zintegrowana animacja społeczna – zajęcia taneczne w styczniu

W ramach projektu „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” w styczniu odbyły się dwukrotnie zajęcia taneczne.  Na zajęciach  doskonalono poznane kroki tańca bachata oraz opracowywano choreografię do muzyki ABBA. Każdorazowo na koniec zajęć seniorki relaksują się przy dźwiękach natury.

Jednocześnie informujemy, że trwa nabór do grupy tanecznej. Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy do 15 lutego 2020r.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.