Zintegrowana Animacja Społeczna – zajęcia taneczne, muzyczne i teatralne we wrześniu

W ramach projektu „Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku-Białej” we wrześniu  odbyły się zajęcia muzyczne, teatralne i taneczne.

Istnieje wiele korzyści z uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez Fundację Aktywności Społecznej, począwszy od poprawy kondycji fizycznej, koordynacji ruchowej do nawiązania nowych przyjaźni i znajomości. Po co siedzieć w domu, skoro w bliskim sąsiedztwie można za darmo uczestniczyć w ciekawych zajęciach.

Na zajęciach muzycznych uczestnicy uczyli się nowych piosenek. Na zajęciach tanecznych, które odbyły się we wrześniu 3 trzy razy, Panie doskonaliły układ choreograficzny ze zmiennym tempem oraz uczyły się kroków do nowego tańca bachaty – zmysłowego tańca pochodzącego z Karaibów. Bachata stwarza niezliczone możliwości interpretowania muzyki, a  rytmiczne a zarazem romantyczne bachatowe kroki kursanci zatańczą również na weselu i imprezach.

W ramach zajęć teatralnych, które odbyły się we wrześniu 4 razy uczestnicy, ćwiczyli repertuar do występu podczas październikowego Dnia Wolontariusza.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.