Warsztaty dla wolontariuszy „ Specyfika kontaktów i pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi”- już za nami.

W sobotę, 15 października odbyły zorganizowane przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany, warsztaty dla wolontariuszy „ Specyfika kontaktów i pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi”. W warsztatach wzięli udział zarówno wolontariusze już współpracujący z Fundacją, jak i zupełnie nowi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem. W ramach prowadzonych przez Panią Lucynę Pająk z firmy szkoleniowej LUAN warsztatów, uczestnicy mieli okazję popracować nad takimi aspektami jak komunikacja, motywacja, a w końcu jaka jest specyfika pracy , potrzeby, możliwości działania z poszczególnymi grupami podopiecznych.