Warsztaty „Tanie Gotowanie” za nami!

W niedzielę 9 czerwca b.r. na Bazarze na Złotym miały miejsce dwa wydarzenia.

Warsztaty „Tanie Gotowanie”, które miały na celu pokazać seniorom naszego osiedla, jak tanio i zdrowo gotować. Każdy uczestnik Warsztatów otrzymał broszurę z przepisami na tanie dania.

W ramach Warsztatów odbyła się degustacja zupy pomidorowej i duszonek, przygotowana przez Pizzerię Targową z Bielska – Białej.

Pizzeria Targowa zapewniła także oprawę muzyczną.

Integralną częścią imprezy był Kiermasz Odzieży Używanej, w czasie którego prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz niepełnosprawnej mieszkanki osiedla, podopiecznej Fundacji.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie zakupu platformy ułatwiającej poruszanie się.

Organizatorami przedsięwzięcia były Fundacja „Aktywności Społecznej Złote Łany oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, odwiedziło nas ok. 150 osób. Wszystkim przybyłym dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki, a właścicielom Bazaru na Złotym za nieodpłatne udostępnienia miejsca.

Warsztaty odbyły się w ramach Projektu Aktywny Senior na Złotych Łanach 3” dofinansowanego ze środków Gminy Bielsko – Biała.