„Zintegrowana Animacja Społeczna” – fitness na Pl.Kameleon

Fundacja Aktywności Społecznej ” Złote Łany” po raz kolejny zorganizowała w lipcu na zajęcia fitness pn: „Zajęcia fitness na ścieżce zdrowia”. Tym razem zajęcia odbyły się na siłowni plenerowej  umiejscowionej obok Tesco na placu Kameleon.

Tematem cyklicznych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora jest uświadomienie znaczenia aktywności ruchowej człowieka oraz ich wpływ na zdrowie i samopoczucie. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak prawidłowo i bezpiecznie ćwiczyć na urządzeniach, aby ćwiczenia przyniosły jak najwięcej korzyści.

Dzięki fachowemu instruktażowi uczestnicy  nabywają umiejętność prawidłowego korzystania z siłowni plenerowej poza zajęciami. Ważna jest rozgrzewka przygotowująca do ćwiczeń oraz dobranie odpowiedniej ilości powtórzeń na poszczególnych urządzeniach w zależności od indywidualnej sprawności.

Fundacja zachęca mieszkańców Złote Łany do uczestnictwa w zajęciach i prosi uczestników aby ubierali wygodny, sportowy strój. Zapraszamy na następne zajęcia w sierpniu, dokładna data zostanie podana na harmonogramie. Na placu Kameleon Fundacja Aktywności Społecznej ” Złote Łany” zamontowała nową gablotę informacyjną, w której znajdą Państwo bieżące informacje.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.