Zintegrowana animacja społeczna – KIS- kursy i staże

W ramach projektu „Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku- Białej ” w maju uczestnicy Klubu Integracji Społecznej na Złotych Łanach kończyli kursy zawodowe. Nasi uczestnicy zdali m.in egzaminy na prawo jazdy kat. B oraz kat. C za pierwszym podejściem! Gratulujemy!

W ramach oferowanej formy wsparcia część uczestników klubu zostaje zakwalifikowana na 6 miesięczne, płatne  staże zawodowe, mające na celu zwiększenie doświadczenia zawodowego oraz wzrostu poziomu aktywności zawodowej na rynku pracy.

Firmy chcące zostać organizatorami stażu mogą zgłaszać się do Fundacji wypełniając zgłoszenie  organizatora stażu. Można również podejść i uzyskać pomoc w wypełnieniu dokumentów.

Aktualnie szukamy organizatora stażu dla mężczyzny po kursie CNC oraz dla opiekunek dziecięcych

Poniżej można zapoznać się z dokumentami:

Standard stażu

Zgłoszenie_organizatora__stażu

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.