Poszukujemy wolontariuszy!!!

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany poszukuje wolontariuszy chętnych do udziału w ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem”, realizowanej pod egidą Śląskiego Banku Żywności, która odbędzie się w dniach

4 – 5 października 2013 r.

Miejscem zbiórki będą:

– HIPERMARKET REAL, ul. Leszczyńska 20

– SKLEP BIEDRONKA, ul. Żywiecka 115

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do 30.09.13r. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 609 807 636, 33/499 08 06 lub osobiście w siedzibie Centrum informacji i Pomocy „Dla Ciebie”, ul. Jutrzenki 22 (wejście od strony garaży).

UWAGA!!!

Fundacja poszukuje również dorosłych wolontariuszy do wolontariatu stałego.Naszymi podopiecznymi są osoby starsze oraz niepełnosprawne

Spotkamy się z nimi raz w tygodniu na około dwie godziny, by pomagać im w codziennych czynnościach, takich jak zakupy i sprzątanie (z wyłączeniem czynności higienicznych), lub po prostu wspólnie z nimi spędzić czas na rozmowie czy spacerze.