Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada. Akcja zakończona.

W sobotę 20 września 2014 Fundacja wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada”, której celem było promowanie inicjatyw i osiągnięć z regionu. W trakcie przeprowadzanej przez nas akcji wolontariusze i pracownicy ubrani w koszulki z logo Fundacji promowali działalność organizacji i ideę wolontariatu wśród klientów Tesco. Na stoisku przygotowanym specjalnie dla nas miały możliwość zaprezentować swoje wyroby panie z grupy Świata Robótek Ręcznych, ponadto wszystkie zainteresowane naszą działalnością osoby mogły porozmawiać z seniorami uczestniczącymi  w przygotowywanych przez nas spotkaniach edukacyjno-integracyjnych, skorzystać z porad fizjoterapeutki czy też porozmawiać z pracownikami i wolontariuszami Fundacji.