Czerwcowa zbiórka żywności. Zebraliśmy 232 kg żywności.

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany w Bielsku-Białej wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Złote Łany” 12 czerwca 2014 r, przeprowadziła zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących seniorów z Bielska-Białej. Wyłącznie siłami pracowników Fundacji udało się zebrać 232 kg różnych produktów w Hipermarkecie Real w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20. Z tej ilości przygotowaliśmy i wydaliśmy około 50 paczek z żywnością.

Dominującymi produktami spożywczymi były cukier (30 kg), mąka (29 kg) napoje (26 l) oraz makarony (26,5 kg).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji: Dyrekcji i personelowi Hipermarketu Real oraz Centrum Handlowego Gemini Park, a przede wszystkim klientom tak chętnie zapełniającym nasze wózki.