Dziękujemy Wolontariuszom za kolejny rok z Nami!

Przed nami wakacje, więc nadszedł moment, by podziękować naszym Wolontariuszom za rok pracy w naszej Fundacji.

Dnia 22 czerwca br. nasi wspaniali Wolontariusze spotkali się leśniczówce przy ulicy Górskiej w Bielsku –Białej na spotkaniu podsumowującym rok wolontariacki.

Prezes Fundacji Joanna Edelman wszystkim osobom zaangażowanym
w wolontariat stały wręczyła podziękowania i zaświadczenia za ogrom pracy na rzecz podopiecznych.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Wolontariusze wymieniali między sobą doświadczenia z minionego roku pracy, dzielili się swoimi planami na wakacje, nie zabrakło również integracji przy grze zespołowej i próbie wspólnego śpiewu.

Wszystkim Wolontariuszom dziękujemy za kolejny rok pracy w naszej Fundacji, która niesie ze sobą wiele wyzwań i radości, a wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy udanych wojaży i nabraniu nowych sił do dalszej działalności społecznej.