Dzień Seniora w Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany

Spotkanie integracyjne o wyjątkowym charakterze odbyło się we wtorek 18 listopada w siedzibie Fundacji. Wspólnie z naszymi seniorkami obchodziliśmy ich święto, w związku z czym specjalnie dla jubilatek przygotowaliśmy sesję kosmetyczną „Bądź Piękna”, na której przedstawiciele firmy Avon z Bielska-Białej demonstrowali różne metody makijażu. Nasze Panie nie tylko mogły nauczyć się czegoś nowego, ale również same poddać się zabiegom kosmetycznym podkreślającym ich naturalne piękno. Następnie przyszedł czas na poczęstunek w ramach którego jako główne danie podano pyszny bogracz, zaś na deser ciastko wuzetkę. Świateczny dzień umilili uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Bielsku-Białej którzy przedstawili przygotowany specjalnie na tę okazję występ, zbierjąc przy tym burzę oklasków. Nasze seniorki jednomyślnie orzekły, iż występ gimnazjalistów był dla nich szczególnie miłym prezentem. Całość spotkania zwieńczyło wspólne śpiewanie zorganizowane w ramach koła muzyczno-teatralnego. Spotkanie przygotowane zostało w „ramach projektu „Aktywny Senior 5”.

Bez tytułu