Finał akcji „Zostań Mikołajem dla seniora”

W dniu 19 grudnia w siedzibie Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany odbyło się spotkanie Dyrekcji i pracowników hipermarketu AUCHAN w Bielsku-Białej z seniorami z osiedla Złote Łany. Obdarowywanie prezentami z okazji Mikołaja kojarzy się zazwyczaj ze spełnianiem marzeń najmłodszych, ale Dyrekcja Auchan postanowiła namówić swoich klientów na pochylenie się nad marzeniami seniorów.

Akcja „Zostań Mikołajem” została w tym roku skierowana do najbardziej poszkodowanej grupy społecznej – osób starszych, samotnych lub niepełnosprawnych.

Seniorzy zostali poproszeni o napisanie „listu do Św. Mikołaja”, który został umieszczony na choince znajdującej się w strefie promocyjnej na terenie sklepu Auchan. Klienci, którzy chcieli sprawić radość i spełnić marzenia nestorów z osiedla Złote Łany, przygotowywali prezenty i zostawiali je w Punkcie Obsługi Klienta. Następnie paczki zostały przywiezione do Fundacji, gdzie Dyrektor Auchan Bielsko-Biała  – Grzegorz Kustosik, osobiście przekazywał prezenty. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, do czego z pewnością przyczyniły się pyszne z własnego wypieku Auchan.
Niestety nie wszyscy byli w stanie odebrać paczki samodzielnie, dlatego część paczek została zawieziona do domów. Dzięki akcji „Zostań Mikołajem” zostało obdarowanych 30 osób.

Dyrekcji i Pracownikom hipermarketu Auchan dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i działania na rzecz seniorów.