Finał Zbiórki Żywności „POMAGAM, BO LUBIĘ!”

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany i Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany”  informują,
że  Zbiórka Żywności  „POMAGAM, BO LUBIĘ!”  zorganizowana w dniach  15-17 maja,
w Hipermarkecie REAL w Centrum Handlowym Gemini Park, przyniosła dobry efekt. Udało się zebrać 670 kg różnorodnych  artykułów spożywczych, które w ramach działalności Punktu Charytatywnego zostaną wydane czekającym na pomoc seniorom, osobom samotnym, rodzinom dotkniętym nieuleczalną chorobą lub niepełnosprawnością.

Zdjęcie0105

Dobre wyniki tegorocznej akcji są efektem wyjątkowej życzliwości  klientów sklepu, zaangażowania kierownictwa i  pracowników Hipermarketu REAL oraz Centrum Handlowego Gemini Park, a przede wszystkim dzięki  pracy niezawodnych wolontariuszy z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego, Liceum Ogólnokształcącego im. Hanny Chrzanowskiej, Ośrodka Edukacji Sokrates i Bursy przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych.

Serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie0104