W atmosferze integracji i podsumowań…

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi czas podsumowania i podziękowania za kolejny wspólny rok z Fundacją. 10 lipca w urokliwej leśniczówce na ulicy Górskiej w Bielsku Białej nasi podopieczni oraz wolontariusze spędzili razem kilka godzin dziękując sobie nawzajem, pogłębiając integrację, a przy tym dobrze i smacznie się bawiąc. Nie zabrakło śpiewów i uśmiechów na każdej twarzy. Prezes Fundacji Joanna Edelman złożyła podziękowania wszystkim zaangażowanym w rozwój działań naszej organizacji, obecnym wolontariuszom zostały wręczone podziękowania i zaświadczenia za piękną pracę na rzecz innych. Spotkanie upłynęło w przyjemnej atmosferze, która sprzyjała jeszcze lepszemu poznawaniu się wszystkich obecnych.

W nastrojach zadowolenia przygotowujemy się do kolejnego roku działalności. Z tej okazji już teraz zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie zdołali włączyć się do naszych działań, aby spróbowali i odwiedzili naszą Fundację na ulicy Jutrzenki 22. A wolontariuszom, którzy wybrali się na wakacyjny wypoczynek życzymy niezapomnianych chwil, dużo odpoczynku i mnóstwo energii po powrocie do Nas.

Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Bielsko – Biała