Podsumowanie tygodnia (23-26.05.2023 r.)

We wtorek, 23 maja, nasze seniorki miały okazję uczestniczyć w zajęciach wizażu podczas których uczennice z Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej po okiem instruktora wykonały dla przepiękne makijaże. Panie miały okazję nie tylko otrzymać profesjonalny makijaż, ale również porady dotyczące fryzur, farbowania oraz pielęgnacji brwi. Serdecznie dziękujemy uczennicom oraz instruktorce za spędzony czas z naszymi seniorkami.

W środę odbyły się kolejne zajęcia z robótek ręcznych ,,Pracowni na Złotych”. Seniorki zajęły się przygotowaniem do następnego spotkania na którym z utworzonych wcześniej fragmentów materiału wykonają piękne i użyteczne kosmetyczki, torebki itp. Dodatkowo jedna z naszych pań pochwaliła się swoimi ślicznymi dzierganymi wyrobami.

Piątkowe zajęcia z serii ,,Głowa nie idzie na emeryturę” zostały urozmaicone łamigłówkami i zgadywankami, wśród których znalazły się m.in.: odgadywanie nazw państw z rozsypanych liter czy dopisywanie imion znanych osób do nazwisk . Prócz tego nasze panie jak zawsze mogły pograć w gry planszowe i spędzić przyjemnie czas.

 

Projekt jest dofinansowywany ze środków Miasta Bielsko-Biała