POMAGAM, BO LUBIĘ! – ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W dniach 15-17 maja 2015 r. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany i Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany” organizują Zbiórkę Żywności „POMAGAM, BO LUBIĘ!

Akcję organizujemy w placówce handlowej z którą stale współpracujemy, w Hipermarkecie Real,
w Gemini Park  Bielsko Biała, Leszczyńska 20.

Oczekujemy na hojnych darczyńców,  naszej pomocy  ciągle potrzebują osoby samotne, rodziny dotknięte nieuleczalną chorobą lub niepełnosprawnością. Dla nich każda paczka  z żywnością ma duże znaczenie, pozwala bowiem zaoszczędzone środki wykorzystać na inne, również niezbędne wydatki, np. leki lub odzież.

W realizacji tej zbiórki współpracują z nami uczniowie bielskich szkół: LO im. Mikołaja Kopernika, Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego, LO im. Hanny Chrzanowskiej, Ośrodka Edukacji Sokrates.

Jak zawsze prosimy o produkty o przedłużonym terminie przydatności do spożycia, również
o konserwy, słodycze, soki. Zakupy nie muszą stanowić znaczącego obciążenia dla kupujących, wystarczy by robiąc zakupy dla siebie kupili  o jeden, dwa produkty więcej  i przekazali  je wolontariuszom którzy będą czekali na wsparcie przy specjalnie oznakowanych koszach stojących za kasami hipermarketu.
Z  zebranej żywności zostaną sporządzone paczki które trafią do potrzebujących w ramach działalności Punktu Charytatywnego.

plakat fundacja