Razem w góry

W ramach programu „Aktywny senior na Zlotych Łanach II” Fundacja Aktynowści Społecznej Złote Łany zaprasza wszystkich chętnych na piesze wędrówki po okolicznych szlakach. Plan wycieczek zawsze jest dopasowany do możliwości i kondycji uczestników. Od połowy kwietnia dobra pogoda na wyprawy dopisuje prawie każdego dnia, z czego warto korzystać i do czego zachęcamy wszysktich, a w szczególności tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonć się, że ruch to zdrowie. Dla chętnych istnieje możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking.  Wszelkie informacje o planowanych trasach pojawiają się na tablicy ogłoszeń obok przystanku MZK, w siedzibie Fundacji, a także na stronie internetowej w zakładce pozostała działalność. Zbiórka przed każdą wyprawą organizowana jest na przystanku autobusowym „Złote Łany” od strony Bazaru. Serdecznie zapraszamy.

Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu gminy Bielsko-Biała