Ruszył projekt „Aktywny senior na Złotych Łanach II”

Od 15 marca 2012 roku Fundacja Aktywności Społecznej rozpoczęła kontynuację projektu „Aktywny Senior na Złotych Łanach II”. Są to działania skierowane głównie do osób starszych z terenu Bielska Białej, które mają na celu zaktywizować ich do własnego rozwoju oraz pogłębiania świadomości w dziedzinach zdrowia, prawa, rekreacji itp. W ramach projektu będą organizowane spotkania integracyjne oraz edukacyjne ze specjalistami różnych zawodów, wycieczki krajoznawcze i rekreacyjne, letni piknik „Bądź Zdrów” promujący zdrowy styl życia. Część spotkań będzie miała charakter stacjonarny. Będą one odbywać się w siedzibie Fundacji przy ul. Jutrzenki 22. Niektóre działania są zaplanowane w trybie wyjazdowym (wycieczki piesze i autokarowe). Projekt zakończy uroczyste spotkanie wigilijne z okazji świąt Bożego narodzenia. Projekt jest dofinansowany ze środków Urzędu Gminy Bielsko – Biała. Wszystkie szczegółowe informacje o konkretnych działaniach będziemy zamieszczać na bieżąco na stronie internetowej.

Już teraz zachęcamy do włączania się we wspólne działania. Bądź aktywny na Złotych Łanach!

Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Bielsko – Biała