Spotkanie Wigilijne na Złotych Łanach

W atmosferze świątecznych nastrojów, zapachów dań na stołach i dźwięków tradycyjnych kolęd zakończono projekt „Aktywny senior na Złotych Łanach”, który był dofinansowany ze środków Gminy Bielsko Biała. 13 grudnia w siedzibie Fundacji spotkali się jej podopieczni oraz wolontariusze aby złożyć sobie życzenia, a także podsumować wspólną aktywność w ramach działań Fundacji. Obecności nie odmówił ksiądz Proboszcz Józef Szczypta, który podzielił się ciepłymi słowami życzeń świątecznych. Spotkanie urozmaicili także podopieczni Śląskiego Ośrodka Fundacji Praesterno, którzy odegrali krótkie przedstawienie teatralne przygotowane specjalnie na tę okoliczność. Było tłoczno, było wesoło i było radośnie. Ze słowami kolęd, uśmiechem na ustach i po miło spędzonym czasie spotkanie dobiegło końca.

Mając w pamięci te chwile jeszcze raz składamy wszystkim podopiecznym, wolontariuszom oraz pracownikom życzenia Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!