WARSZTATY KULINARNE – zaproszenie do kulinarnej przygody

Serdecznie zapraszamy na spotkania, które organizowane są w ścisłej współpracy z Beskidzkim Klubem Kulinarnym oraz z Zespołem Szkół Gastronomicznych i Handlowych. Stowarzyszenie Beskidzkiego Klubu Kulinarnego promuje tradycję kuchni Podbeskidzia i Śląska Cieszyńskiego, lokalne produkty i zwyczaje. Warsztaty kierowane są do entuzjastów i pasjonatów, do zabieganych i do tych, którzy odpoczywają przy gotowaniu. Słowem do wszystkich. Odbywać się będą raz w miesiącu, a w międzyczasie będzie można spotkać się u nas po to by wymienić przepisy, porozmawiać o kulinariach czy też pochwalić się swoimi specjalnościami.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, lubisz eksperymentować w kuchni, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie, ale również dzielić się nią to zapraszamy do śledzenia informacji o terminach warsztatów w gablocie informacyjnej Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany, na plakatach oraz na stronie internetowej http://fundacjazlotelany.pl/

DSC03092 DSC03093 DSC03095 DSC03115 DSC03118 DSC03124