Warsztaty Tanie Gotowanie za nami

We wtorek 5 listopada w siedzibie naszej Fundacji po raz kolejny odbyły się  Warsztaty „Tanie Gotowanie”, które miały na celu pokazać seniorom z naszego osiedla, jak gotować tanio i zdrowo a jednocześnie smacznie.

W ramach Warsztatów odbyła się degustacja fasolki po bretońsku i pulpecików mięsno – warzywnych,  które przygotowały panie uczestniczące w naszych cotygodniowych spotkaniach integracyjnych. Pozostali uczestnicy otrzymali przepisy na te pyszne dania.

Organizatorami przedsięwzięcia były Fundacja „Aktywności Społecznej Złote Łany oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany.

DSC01972DSC01962

DSC01973

DSC01960

DSC01961

DSC01965

DSC01970

Warsztaty odbyły się w ramach Projektu Aktywny Senior na Złotych Łanach 3” dofinansowanego ze środków Gminy Bielsko – Biała.

znak