Wielkanocna Zbiórka Żywności

Chociaż zima wciąż nas nie opuszcza to Fundacja do kalendarzowej wiosny szykuje się z zapałem i zastępem wolontariuszy. A to za sprawą Wielkanocnej Zbiórki Żywności pod patronatem Śląskiego Banku Żywności, która w tym roku będzie odbywać się w dniach 23-25 marzec. Ten weekend będzie bardzo pracowity dla nas, a przede wszystkim dla wolontariuszy z bielskich szkół średnich i gimnazjów, którzy co roku chętnie pomagają nam w inicjatywie, która od wielu już lat wpisuje się w stały zakres działań Fundacji. W bożonarodzeniowej zbiórce udało nam się zebrać 3030 kg. żywności z czego sporządzono 235 paczek na święta. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie darczyńców w sklepach, w których będziemy zachęcać do dzielenia się z innymi żywnością. Poniżej zamieszczamy wykaz sklepów, do których serdecznie zapraszamy w dniach 23-25 marzec, aby włączyć się do zbiórki i sprawić radość innym.

Sklepy biorące udział w zbiórce:

Sklep Jarosz ul. Łagodna 17

Sklep Euro ul. Lenartowicza 20

Delikatesy Centrum ul.  Żywiecka 95

Biedronka ul. Żywiecka 115

Tesco ul. Jutrzenki 12

Hipermarket Real w Gemini Park ul. Leszczyńska 20

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W ZBIÓRKĘ!