Wizyta podologa w Fundacji Aktywności Społecznej

W dniu 24 lipca w siedzibie Fundacji miała miejsce prelekcja na temat prawidłowej pielęgnacji stóp. Gościliśmy Panią Edytę Wróblewską, podologa prowadzącego w Bielsku- Białej gabinet podologiczny PodoComfort​.

Na początku prelegentka wyjaśniła czym zajmuje się podolog. Podolog to specjalista, który pomaga utrzymać stopy w stanie zdrowia. To ktoś, kto profesjonalnie usunie większość dokuczliwych zmian w obrębie stóp i przywróci nam komfort chodzenia

Podczas spotkania Pani Wróblewska przedstawiła problematykę związaną z pielęgnacją i schorzeniami stóp osób starszych. Wykład odbył się w miłej atmosferze. Seniorzy mogli zadawać pytania związane z tematyką  oraz dowiedzieć się jak w prawidłowy sposób zadbać  o swoje zdrowie.

Przypominamy, że Fundacja Aktywności Społecznej prowadzi cykl spotkań ze specjalistami w różnych dziedzinach o tematyce ważnej dla seniorów. Dotychczas w ramach wtorkowych spotkań odbyły się prelekcje na temat związany z rehabilitacją, przepisami konsumenckimi, historią.