Wolontariat – propozycja dla ludzi z pasją

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, lubisz kontakt z ludzi, chcesz im pomagać i wspierać swoimi pomysłami, dołącz do nas!

łapka

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany poszukuje wolontariuszy do „zadań specjalnych”.

Te zadania to m.in.:

– niesienie pomocy osobom potrzebującym, osobom samotnym, niepełnosprawnym czy z różnych względów nie radzącym sobie z prozaicznymi codziennymi czynnościami,

– pomaganie w zakupach, pracach domowych, towarzyszeniu w spacerach samotnym, schorowanym osobom w podeszłym wieku.

Co oferujemy:
• zdobycie cennego doświadczenia,
• poznanie wielu interesujących ludzi,
• możliwość wcielania w życie (z naszą pomocą) swoich pomysłów i inicjatyw,
• inspirowanie innych swoją postawą i osobą,
• budowanie i zarządzanie zespołem ludzi (koordynator wolontariatu) przy wsparciu merytorycznym Fundacji.

Napisz do nas już TERAZ – udzielimy Ci wszelkich wskazówek jak zostać naszym wolontariuszem lub umów się na niezobowiązujące spotkanie.

Zajrzyj i dowiedz się więcej na temat naszej działalności www.fundacjazlotelany.pl